Ailelerimize ait yaklaşık 200 yıllık yerli diye tabir edilen Edremit cinsi zeytin ağaçlarımızdan elde ettiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmak adına kurduğumuz bu girişmde evinizin ihtiyacı olan bir çok ürünü kalite prensiplerimizden ödün vermeden  uygun fiyat ve hızlı teslimat güvencesi ile beğenilerinize sunuyoruz.

Zeytin ve Zeytiyağı üretimimiz;

Kuzeyinde Dünya’da Alp Dağlarından sonra en büyük oksijen rezervine sahip Kaz Dağları, Güneydoğusunda ise Madra Dağları bulunan, yoğun oksijen taşıyan Poyraz Rüzgarlarının hakim olduğu Burhaniye Yöresindeki “Edremit” cinsi zeytin ağaçlarından elde edilen zeytinlerimizin hasatı özenle ve modern yöntemlerle yapılmaktadır.

Üretilen zeytinyağı tazeliğini ve aromasını kaybetmemesi amacıyla tam hijyenik koşullarda, soğutmalı paslanmaz çelik tanklarda ışık ve hava ile temas etmeden saklanmaktadır.

Ürünlerimiz sağlığa büyük katkısı olan Polifenol ve Antioksidan içeriği açısından oldukça yüksek değerlere sahiptir, hoş kokusu ve altın sarısı rengiyle salata, sulu yemek ve hamur işleriniz için vazgeçilmezdir.    Erken hasat soğuk sıkım ve olgun hasat olmak üzere iki çeşit üretimimiz mevcuttur. 

Temel İhtiyaç tedarğimiz;

 

Bünyemizde bulundurduğumuz ve tedariğini sağladığımız belirli markalara ait ürünlere sitemiz aracılığı ile güvenli ödeme ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR